2016

Stryków – W 2016 w lokalizacji Sosnowiec-Pieńki koło Strykowa powstały dwie hale o bliźniaczym profilu działalności. Wachlarz klientów współpracujących z Sonoco po raz kolejny się powiększył. Obecnie zakłady w Strykowie dorównują wielkością zatrudnienia zakładowi w Łodzi.

2014

Stryków – W 2014 w Tulipan Parku w Strykowie odpowiadając na potrzeby rynku powstał kolejny zakład Sonoco Display and Packaging świadczący usługi pakowania podobnie jak zakład w Łodzi i Wrocławiu.

2013-2014

Sonoco Kutno – Budowa rozpoczęła się w listopadzie 2013, budynek oddano do użytku na początku roku 2014, natomiast pierwsze produkcja rozpoczęła się 23 lutego 2014. Firma Sonoco Consumer Products w Kutnie należy do dywizji Rigid Paper i produkuje opakowania kartonowe w formie tub dla jednego z globalnych liderów w produkcji chipsów. Wykorzystując do tego ekologiczne…

2008

Sonoco Wrocław – W 2008 we Wrocławiu powstał kolejny zakład świadczący najwyższej jakości usługi pakowania oraz zarządzania łańcuchem dostaw opakowań.

Kwiecień 2005

Sonoco Łódź – w 2004 rozpoczęła się budowa największego zakładu Sonoco w Polsce, w kwietniu 2005 w Sonoco w Łodzi pierwsza paczka zjechała z linii pakującej. Od samego początku działalności, aż do dziś w tym zakładzie pakujemy produkty marki Procter and Gamble.

2005

Sochaczew – Industrial Paper Division w Sochaczewie rozpoczyna działalność produkcję tub i tulei oraz szpul i bębnów dla przemysłu kablowego, produkuje niepowlekany, wytwarzany w procesie recyklingu karton dla operacji Sonoco.

1899

The Southern Novelty Company została założona w Hartsville – Południowa Karolina, USA – 10 maja 1899 roku, przez Majora Jamesa Lide’a Cokera – jej pierwszego Prezesa. Pierwszym produktem były papierowe tuleje [gilzy] stożkowe służące do nawijania i transportu bawełnianej przędzy